SET - Tastierë, Maus + Mauspad Marvo CM372 3IN1 (AMZN)

CM372 3IN1

Kombinim i tastierës mekanike të lojërave dhe mausit MARVO CM372 RGB me tastierë të trashë të miut, 104 çelësa NKRO, kapëse tastierësh dyfishtë, 7 butona 6 Maus të programueshëm DPI, i pajtueshëm me Windows dhe Mac, ndërprerës blu

4998
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Dorëzimi
Mënyrat e pagesës
Përparësitë tona
  • — Njoftim me SMS
  • — Kthim dhe ndërrim
  • — Çmimet më të mira

Modeli/PN: CM372
Lloji: Tastierë + Maus + Mouse Pad
Ndërprerësit: Blu

Specifikimet e tastierës
Teknologjia e lidhjes së tastierës: USB
Mekanizmi kryesor: Mekanike
Tastiera e lojërave: po
Çelësat multimediale: po
Çelësat e profilit: E mesme
Mbyllja e numrave: po
Gjatësia e kabllit të tastierës: 1.5 m

Specifikimet e miut
Teknologjia e lidhjes së miut: USB
Miu i lojës: po
Lloji i sensorit: Optike
Numri i butonave të miut: 7
Lëvizni: po
Maks. Shpejtësia: 800-1600-2400-3200-4800-6400 DPI
Gjatësia e kabllit të miut: 1.50 m
Ndriçimi i miut: po

Specifikimet e Mouse Pad
Dimensionet e jastëkut: 700 x 260 x 4 mm
Projektuar për lojëra: po
Baza e gomës: po
Ngjyrë: E zezë

Brendi
Marvo
Ngjyra
 Zezë
Lloji
SET - Tastierë, Maus + Mauspad
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

Artikuj të cilat mund të ju intersojnë
  • Shikuar së fundmi
  • Të ngjashme
  • Të rejat
  • Në Zbritje
 
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj