Tharëse flokësh Eta Fenite

Fenité Black Edition

ETA732090020

Tharëse flokësh e fuqishme me funksion jonizimi në një çantë praktike të kompletuar me difuzor, furçë flokësh dhe kapëse për stilim të përshtatshëm.

3798
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Dorëzimi
Mënyrat e pagesës
Përparësitë tona
  • — Njoftim me SMS
  • — Kthim dhe ndërrim
  • — Çmimet më të mira

Përshkrim:

Kujdesi për pjesën e jashtme është shumë më i përshtatshëm kur keni gjithçka që ju nevojitet në një vend. Prandaj, në setin praktik ETA Fenité do të gjeni pajisje të plota për kujdes të lehtë dhe efektiv të flokëve. Falë çantës elegante, ajo është e përshtatshme edhe për dhuratë, e cila garantohet se do të kënaqë çdo femër flokëgjatë.
Kujdesi perfekt për flokët tuaj
Tharëse flokësh e fuqishme në dizajnin elegant Black Edition do t'u ofrojë flokëve tuaj kujdes të lartë, jo vetëm falë konsumit të lartë të energjisë prej 2200 W. Arma e saj sekrete është funksioni i jonizimit , i cili çliron flokët nga elektriciteti statik dhe i mbron nga tharja. jashtë. Ata do të kenë një përshtypje të modifikuar për më gjatë.

Nëse dëshironi një model flokësh të lëmuar, përdorni koncentruesin e ajrit me rrotullim 360° . Megjithatë, mund ta zëvendësoni lehtësisht me një shpërndarës , i cili do të sigurojë një vëllim mahnitës.

Çelësat e veçantë në dorezë ju ofrojnë një zgjedhje prej 3 niveleve të temperaturës dhe 2 shpejtësive të rrjedhës së ajrit . Mund ta rregulloni më mirë modelin e flokëve që rezulton duke shtypur butonin COLD AIR SHOT për ftohje të shpejtë të ajrit.

Tharëse flokësh ETA Fenité është projektuar për të pasqyruar gjithçka që u ofron përdoruesve të saj - ajo është krenare për formën e saj praktike , linjat e imëta dhe mjeshtërinë elegante në të zezë me detaje rozë ari . Përveç kësaj, doreza ergonomike përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo dorë. Në të njëjtën kohë, kablloja e energjisë 1,7 m e gjatë siguron trajtim të lehtë dhe ka gjithashtu një unazë praktike për t'u varur .

Tharëse flokësh është e pajisur me një siguresë sigurie që siguron mbrojtje kundër mbinxehjes.

Pajisje të plota për një model flokësh perfekt
Paketa përfshin një furçë flokësh , e cila kujdeset për krehjen e butë, por efektive të flokëve në të gjithë gjatësinë e saj, pa thyer majat apo tërheqje të pakëndshme. Stilimi do të bëhet më i lehtë nga kapëse praktike për të fiksuar fijet, të cilat do të vijnë në ndihmë vetëm gjatë tharjes me tharje.

Gjithçka ruhet në një çantë zinxhir elegante, e cila mund të përdoret për të ruajtur të gjithë kompletin ose si një kuti kozmetike e gjerë për udhëtime dhe në shtëpi.

Parametrat teknikë:
E pa klasifikuar:
Lloji tharëse flokësh: tharëse flokësh standarde
Maks. konsumi i energjisë: 2200 W
Numri i shpejtësive: 2
Numri i temperaturave: 3
Difuzori: po
Përqendruesi i ajrit: po
Jonizuesi: po
Ajri i ftohtë: po
Gjatësia e kabllit të furnizimit: 1.7 m
Dimensionet e produktit:
Gjerësia: 22.5 cm
Lartësia: 27 cm
Thellësia: 9 cm
Pesha: 0.92 kg
Dimensionet e paketimit:
Gjerësia: 23 cm
Lartësia: 30.5 cm
Thellësia: 11.5 cm
Pesha: 1.21 kg
Specifikimet:
Performancë e lartë ajrore
Funksioni i jonizimit
SHOTIM AJRI I FTOHTË për ftohje të shpejtë të ajrit dhe fiksim të modelit të flokëve
3 gradë rregullimi i temperaturës
2 shpejtësi të qarkullimit të ajrit
2 bashkëngjitje: koncentrator dhe difuzor i rrotullueshëm 360°
Sinjalizim semaforik
Mbrojtje nga mbinxehja
Lak i varur
Dorezë e palosshme për ruajtje të lehtë
Forma dhe dizajni praktik
Funksionim i thjeshtë dhe mirëmbajtje e lehtë
Gjatësia e kordonit të rrymës është 1.7 m
Konsumi i energjisë 2200 W
Aksesorët:
Furçë flokësh
Kapëse flokësh
Çantë

Brendi
Eta
Lloji
Tharëse për flokë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

Artikuj të cilat mund të ju intersojnë
  • Shikuar së fundmi
  • Të ngjashme
  • Të rejat
  • Në Zbritje
 
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj