Blaupunkt Altoparlant party me bluetooth TWS FM/USB/SD/AUX PB12DB

Stili:PB12DB

Altoparlanti Blaupunkt PB12DB ofron një përvojë të fuqishme dhe të pasur të dëgjimit, me një gamë të gjerë të funksioneve për të përmbushur nevojat e juaja. 

59998
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Dorëzimi
Mënyrat e pagesës
Përparësitë tona
  • — Njoftim me SMS
  • — Kthim dhe ndërrim
  • — Çmimet më të mira

Altoparlanti Blaupunkt PB12DB ofron një përvojë të fuqishme dhe të pasur të dëgjimit, me një gamë të gjerë të funksioneve për të përmbushur nevojat e juaja. Këtu janë disa nga karakteristikat kryesore të këtij produkti:

1. Transmetimi i audios përmes Bluetooth: Mundëson lidhjen e pajisjeve Bluetooth për të dëgjuar muzikën tuaj të preferuar pa kabllo.

2. Stereo i vërtetë me valë: Ofron një tingull të cilësisë së lartë dhe të qartë për një përvojë dëgjimi të shkëlqyer.

3. Luajtësi USB/microSD: Lejon dëgjimin e muzikës nga pajisjet USB ose kartat microSD, duke arritur deri në 32 GB për të ruajtur një gamë të gjerë të skedarëve audio.

4. Radio FM me memorie të paravendosur me 40 stacione: Mundëson dëgjimin e stacioneve radiofonike FM të preferuara dhe memorizimin e tyre për qasje më të lehtë në të ardhmen.

5. Rregullimi i basit/trefishit: Ju lejon të personalizoni cilësinë e tingullit sipas preferencave tuaja.

6. Funksion karaoke me dy mikrofona pa tel të përfshirë: Mundëson performancën e karaoke me miq dhe familjarë për një argëtim të paharrueshëm.

7. Telekomandë: Ju lejon të kontrolloni lehtësisht funksionet e pajisjes nga largësia për një përdorim më të lehtë dhe të përshtatshëm.

8. Display LED dhe drita LED disko: Furnizon informacione të qarta për funksionet dhe opsionet aktive të pajisjes, si dhe ambientin e dritës së diskos për një atmosferë të veçantë.

9. Fuqia totale e muzikës: 1600 Watt: Ofron një tingull të fuqishëm dhe të cilësisë së lartë për të mbushur hapësirën me muzikë.

Specifikimet teknike të PB12DB janë:

- Fuqia e baterisë: bateri e ringarkueshme 12 V 14 Ah
- Furnizimi me energji elektrike: AC 100-240 V~50/60Hz
- Funksionimi i baterisë: rreth 8 orë (70% niveli i volumit)
- Koha e karikimit: rreth 7 orë
- Përmasat: 425 (g.) x 1040 (h.) x 400 (d.) mm
- Pesha: 26 kg

Brendi
Blaupunkt
Stili
PB12DB
Lloji
Altoparlant
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Më të famshme
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi