Marvo HG9066W wireless headset

-

HG9066W - Kufje lojrash me valë

Lidhja me valë BluetoothProjektuar në mënyrë ergonomike me jastëk elastik të lëvizshëm të kokësDizajn në modë me dritën e prapme RGBMbulesa veshi stereo me grurë të pjekur me frekuencë të lartëMikrofoni omi-drejtues dhe me prizëBateria me kapacitet të madh 1000 mAh
3998
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Dorëzimi
Mënyrat e pagesës
Përparësitë tona
  • — Njoftim me SMS
  • — Kthim dhe ndërrim
  • — Çmimet më të mira

HG9066W

Lidhja me wireles dhe me kabllo përshtatet pothuajse për të gjitha pajisjet. Jastëku i rregullueshëm i kokës është i përshtatshëm për mosha dhe njerëz të ndryshëm. Mbulesat e veshit me imitim të lartë Protein janë shumë të qëndrueshme dhe të buta për përdorim të gjatë dhe të rehatshëm. Drita e pasme në modë RGB sjell atmosferë të plotë të lojërave. Mikrofoni mund të rregullohet lirshëm për përdorim të përshtatshëm. Bateria me kapacitet të madh 1000 mAh mbështet përdorimin për një kohë të gjatë. Bateria mund të mbështesë rreth 8 orë lojë.

Lidhje: Bluetooth me valë
Drita e prapme: Dritë e fortë RGB
Kabllo karikimi: Kabllo USB e tipit C
Kapaciteti i baterisë: 1000 mAh
Koha e karikimit: rreth 4 orë
Koha e lojës: rreth 8 orë
Madhësia e altoparlantit: 50 mm: 
Mikrofoni: Omi-drejtues & Pluggable
Jastëk koke: Pëlhurë e rregullueshme e endurBrendi
Marvo
Ngjyra
 Zezë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Më të famshme
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi