Orë e zgjuar AIWA SW-500

Stili:SW-500

SW-500 është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një smartwatch të avancuar dhe të përshtatshëm për monitorimin e shëndetit dhe aktivitetit fizik.

8998
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Dorëzimi
Mënyrat e pagesës
Përparësitë tona
  • — Njoftim me SMS
  • — Kthim dhe ndërrim
  • — Çmimet më të mira

SW-500 është një smartwatch i avancuar me karakteristika të shumta dhe performancë të lartë për përdoruesit. Këtu janë disa nga tiparet kryesore të këtij smartwatch:

1. Ekran TFT me ngjyra të plotë: Ofron një pamje të qartë dhe të ngjyrave të përshkallëzuara për të shikuar informacionin me lehtësi.

2. Sensues i temperaturës së trupit: Mundëson monitorimin e temperaturës së trupit me precizion të lartë për të ndjekur shëndetin tuaj.

3. Vlerësimi i IP67: Siguron rezistencën e pajisjes ndaj pluhurit dhe ujit, duke lejuar zhytjen deri në 1 metër nën ujë.

4. Sensorë të shumtë shëndetësorë: Përfshin sensorë për shtypjen e oksigjenit të gjakut (SPO2), monitorimin e ritmit të frymëmarrjes, EKG (Elektrokardiogram), monitorimin e rrahjeve të zemrës dhe presionit të gjakut.

5. Monitor i fitnesit dhe gjumit: Regjistron aktivitetin fizik, sportin dhe gjumin për të monitoruar dhe përmirësuar performancën dhe shëndetin tuaj.

6. Pajtueshmëria me aplikacionet e celularit: Është i pajtueshëm me aplikacionet e celularit për Android dhe iOS, duke ju lejuar të merrni njoftime dhe të kontrolloni pajisjen nga celulari juaj.

7. Bateri e zgjuar dhe të qëndrueshme: Ofron një bateri të ringarkueshme me kapacitet të lartë që mundëson përdorimin e gjatë dhe kohe të gjatë gatishmërie.

8. Telekomanda e grilave të kamerës së celularit dhe e luajtësit të muzikës: Mundëson kontrollin e kamerës dhe muzikës në celular nga distanca.

9. Përdor Bluetooth Low Energy (BLE): Siguron një konsum minimal të energjisë për të zgjatur jetën e baterisë.

10. Dizajn sportiv dhe i përshtatshëm: Vjen me një rrip orë modern sportiv nga silikoni i qëndrueshëm për komoditet dhe përshtatshmëri në aktivitetet sportive.

SW-500 është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një smartwatch të avancuar dhe të përshtatshëm për monitorimin e shëndetit dhe aktivitetit fizik.

Brendi
Aiwa
Ngjyra
 Zezë
Stili
SW-500
Lloji
Orë e zgjuar
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Më të famshme
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi