Blaupunkt Sharrë elektrike 18V CJ5010

Stili:CJ5010

5498
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Dorëzimi
Mënyrat e pagesës
Përparësitë tona
  • — Njoftim me SMS
  • — Kthim dhe ndërrim
  • — Çmimet më të mira

Jig saw No-load speed: 0-2700 rpm Stroke: 20 mm Bevel angle adjustment range: 0° to 45° SDS tool-free blade change system Pendulum settings: 0-3 Dust extraction Steel base LED work light Battery type: 18 V Li-Ion; 4.0 Ah recommended (not included) Accessories: 1 x wood saw blade, 1 x metal saw blade, 1 x dust extraction adapter, 1 x guide rule

Brendi
Blaupunkt
Stili
CJ5010
Lloji
JIG SAW 18V
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

Artikuj të cilat mund të ju intersojnë
  • Shikuar së fundmi
  • Të ngjashme
  • Të rejat
  • Në Zbritje
 
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj