Figaro Eta Fenite

Fenité

ETA832290000

Furçë me ajër të nxehtë për volum të madh flokësh me funksion jonizimi, 2 shpejtësi të rrjedhjes së ajrit dhe 2 hapa të temperaturës.

3998
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Dorëzimi
Mënyrat e pagesës
Përparësitë tona
  • — Njoftim me SMS
  • — Kthim dhe ndërrim
  • — Çmimet më të mira

Përshkrim:
Kur stiloni flokët, nuk duhet t'i keni më duart plot me tharëse flokësh dhe një furçë klasike të rrumbullakët. Do të mjaftojë vetëm një ndihmës praktik në formën e një furçe me ajër të nxehtë, me të cilën do të arrini volumin e dëshiruar dhe një model flokësh natyralisht të drejtë.

Tharje dhe stilim me një goditje
Furça me ajër të nxehtë ETA Fenité është projektuar për përdorim me flokë pak të lagur, të cilat në mënyrë efektive thahen dhe përshtaten në formën e dëshiruar. Vëllimi tepër i madh, të cilin mund ta arrini lehtësisht me të, do t'ju emocionojë ju dhe rrethinat tuaja.

Funksioni i jonizimit më pas siguron shkëlqim dhe butësi. Jonet negative zvogëlojnë në mënyrë efektive prodhimin e elektricitetit statik, duke ndihmuar kështu në parandalimin e kërcitjes së flokëve dhe në të njëjtën kohë për të përmirësuar stilimin e flokëve.

Cilësimet e bëra me porosi
Me ndihmën e funksionimit të thjeshtë, mund të vendosni lehtësisht kushtet optimale për rezultatin sipas ideve tuaja. Ju mund të zgjidhni nga dy shpejtësi të rrjedhës së ajrit dhe dy cilësime të temperaturës.
Maja e furçës mbetet e ftohtë, kështu që është e sigurt dhe e rehatshme për t'u përdorur. Një kabllo elektrike rrotulluese dhe një pajisje sigurie kundër mbinxehjes gjithashtu kontribuojnë në këtë.

Dhe kështu që këtë ndihmës mund ta keni gjithmonë pranë, ka edhe një unazë praktike të varjes dhe një këllëf mbrojtëse udhëtimi.

Përshkrim:
Furçë me ajër të nxehtë

Hyrja 1200 W
Funksioni i jonizimit – ndihmon në rregullimin e kaçurrelave dhe ngarkesës statike në flokë
2 shpejtësi të qarkullimit të ajrit
2 hapa të temperaturës (e ulët - për tharje të butë, e lartë - për tharje të shpejtë)
Majë e ftohtë për funksionim më të lehtë dhe më të sigurt
Kablloja rrotulluese e energjisë siguron manipulim të rehatshëm
Lak praktik i varur
Mbrojtje nga mbinxehja për funksionim të sigurt
Funksionim i thjeshtë dhe mirëmbajtje e lehtë
Forma dhe dizajni praktik
Kuti mbrojtëse e udhëtimit
Gjatësia e kordonit të rrymës 1.8 m
Niveli i deklaruar i zhurmës akustike 74 dB(A) për 1pW
Parametrat teknikë:
Madhësia e paketës
Pesha: 0.94 kg
Thellësia: 40.3 cm
Lartësia: 10.5 cm
Gjerësia: 15.0 cm
Madhësia e produktit
Pesha: 0.65 kg
Thellësia: 9.5 cm
Lartësia: 8.0 cm
Gjerësia: 37.0 cm
E pakategorizuar
Jonizues: Po
Numri i shkallëve të shpejtësisë: 2
Numri i gradëve të temperaturës: 2
Ajri i ftohtë: Jo
Fuqia: 1200 W
Lloji stilues: ajër i nxehtë
Gjatësia e kordonit: 1.8 m
Numri i bashkëngjitjeve: 0
Furça rrotulluese: Jo
Rasti i udhëtimit: Po
Avullimi: Jo

Brendi
Eta
Lloji
Figaro
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

Artikuj të cilat mund të ju intersojnë
  • Shikuar së fundmi
  • Të ngjashme
  • Të rejat
  • Në Zbritje
 
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj