Makinë masazhi Eta Fenite

Fenité

ETA235390000

Aparat masazhi - masazh me rul dhe masazh vibrues, që përdoret për masazh, përtëritje të lëkurës, reduktim të rrudhave dhe forcim të lëkurës.

2998
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Dorëzimi
Mënyrat e pagesës
Përparësitë tona
  • — Njoftim me SMS
  • — Kthim dhe ndërrim
  • — Çmimet më të mira

Parametrat teknikë:
Madhësia e paketës
Pesha: 0.12 kg
Thellësia: 5.3 cm
Lartësia: 20.1 cm
Gjerësia: 8.9 cm
Madhësia e produktit
Pesha: 0.07 kg
Thellësia: 16.0 cm
Lartësia: 3.5 cm
Gjerësia: 7.0 cm
E pakategorizuar
Lartësia: 3.5 cm
Gjerësia: 7 cm
Thellësia: 16 cm
Materiali: ngjyrë e bardhë
Marka: ETA

Brendi
Eta
Lloji
Paisje për lëkurë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

Artikuj të cilat mund të ju intersojnë
  • Shikuar së fundmi
  • Të ngjashme
  • Të rejat
  • Në Zbritje
 
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj