Altoparlant portativ AIWA BS-110RD

Promo
Kuqe

Stili:BS-110RD

3998
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Dorëzimi
Mënyrat e pagesës
Përparësitë tona
  • — Njoftim me SMS
  • — Kthim dhe ndërrim
  • — Çmimet më të mira

•Bluetooth Speaker.•Soft Touch Stylish Design. •Compact Size and Easy to carry.   •Compatible with Android, iOS y Windows.  •Bluetooth v5.0 protocol A2DP / AVRCP / HFP / HSP.   •Hands-free Function with mic built-in. •Power 2x5W RMS. •Hyperbass Quality. •MicroSD Card Reader. •Skay handle for carabiner. •Full charge in 2 hours. •Rechargable Battery to 1200 mAH 3.7V. •Dimensions: 121.5×46.5×70mm Net Weight: 200g. •Accessories included: Aluminum carabiner, microUSB cable to 3.5mm jack + USB (2.0). 

Brendi
Aiwa
Ngjyra
 Kuqe
Stili
BS-110RD
Lloji
Altoparlant portativ
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi Ngjyra Disponueshmëria Çmimi  
8435256896794
Kuqe
i disponueshëm
3998
+
8435256896749
Zezë
i disponueshëm
3998
+
Artikuj të cilat mund të ju intersojnë
  • Shikuar së fundmi
  • Të ngjashme
  • Të rejat
  • Në Zbritje
 
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj